AP Polska
Export | Your lanugage

O společnosti

FRAMIDO, s.r.o. je společnost působící na českém trhu již 16 let. Stabilní postavení na trhu a zkušenosti získané na základě individuálního a profesionálního přístupu k zákazníkovi. Neustálý vývoj a touha k inovaci nás vedla ke spolupráci s polskou společností AP Polsko.

Našimi zákazníky jsou gastronomická zařizení, ktere jsou navštěvované vysokým číslem spokojené klientely. Úsměv na tváři dítěte, které v horkých dnech si pochutnává na zmrzlinové pochoutce je naší nejvyšší prioritou. AP Polska se sídlem v Ustroniu je na polském trhu přední producent, importér a distributor různých zařízení, využívaných v gastronomických službách. Naši doménou jsou moderní zmrzlinové automaty ceněné mezi uživateli z důvodu jejich nevyvratitelnému důvodu, kterými jsou: funkční technologické řešení, ekonomika využití, vysoké hygienické standardy, relativně nízké ceny. Výhod je značně více, proto doporučujeme abyste se obeznámili s podrobnostmi naší nabídky, jako rovněž s technickou specifikací nabízených zařízení.

AP Polska je společnost, na kterou se vyplatí sázet!

Když jsme v roce 2008 rozjížděli nový výrobní závod, museli jsme se postavit čelem nejen silné konkurenci, ale také přísným jakostním normám, obzvlášť přísným pro potravinářský průmysl. Vysoce zvednutá laťka nepředstavovala pro nás překážku, ale naopak – byla to dodatečná motivace. Výsledkem byl počátek výroby úplně nové generace strojů na produkci zmrzliny AP ICE-CREAM, nad kterým pracoval štáb kvalifikovaných inženýrů, kteří k práci přistupovali se zaujetím a zaangažováním. Jednoduše to muselo být úspěšné! Naše stroje obdržely nejen moderní design, ale byly rovněž vybaveny moderními technologickými funkcemi, díky kterým se staly hitem na trhu. Dnes společnost AP Polska zaujímá místo v čelní skupině národních výrobců v branži, majíc svůj podíl ve vytváření nových technologických a funkcionálních řešení. Za naši profesionalitu a spolehlivost jsme ceněni našimi partnery. Každá společnost, která s námi spolupracuje má zaručený servis, technickou podporu, a taktéž poradenství v oblasti prodaje a údržby.

Zveme Vás do spolupráce! AP Cesko– Tvůj partner v závodu o zákazníkův úsměv!!

Společenské portály

Sleduj nás Bud aktuální

© 2007-2020 Copyright by AP PoLSKA
Všechna práva vyhrazena